Вхiд
Головна / Суспільство

Історія Закарпаття від VIII-го ст. до часів Першої світової війни відображена в новій виставці Закарпатського краєзнавчого музею

21-11-2017, 14:19

Історія Закарпаття від VIII-го ст. до часів Першої світової війни відображена в новій виставці Закарпатського краєзнавчого музею
Урочисте відкриття виставки пройшло в Ужгородському замку. Розміщений тут Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького на початку поточного року ініціював створення виставки, що відображає історію Закарпаття від VIII-го ст. до Першої світової війни. При підготовці до виставки було передбачено і реконструкцію практично зруйнованої зали замку, в якому тепер розміщена експозиція.

Ініціатива була підтримана Управлінням Уряду Угорщини з питань гармонійної співпраці між Саболч-Сатмар-Березькою та Закарпатською областей, яке 12 червня 2017 р. підписало меморандум із Закарпатським обласним краєзнавчим музеєм ім. Т. Легоцького про реалізацію проекту. Проект отримав і підтримку Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради. Фахове підґрунтя проекту забезпечує Угода про співпрацю, укладена між Нірегазьким музеєм ім. Йоша Андраша та Закарпатським обласним краєзнавчим музеєм ім. Т. Легоцького.

Виставка, загальна площа якої становить півтисячі квадратних метрів, розміщена в чотирьох залах. Є окрема зала для занять, облаштована проектором. Численні експонати розміщені і у довгому коридорі.

В експозиції, яка не лише достатньо повно відображає значний період історії Закарпаття, а й забезпечує незабутні враження, позитивні емоції викорстовуються різні візуальні елементи, що мають інтерактивний характер. Тут застосовані і програми музейної педагогіки.

Виставка буде цікавою тисячам туристів, які відвідують Ужгородський замок.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду