Вхiд
Головна / Економіка

Хто і чому розпилював Бобовищанський винзавод - слідство заводять у тупик

24-11-2017, 14:39

Хто і чому розпилював Бобовищанський винзавод - слідство заводять у тупик
Нещодавно на Бобовищанському винзаводі було затримано 12 чоловік, які посеред ночі розпилювали металеві бочки і завантажували метал у вантажівки.
Здавалося б, крадіжка, і лише так її можна розглядати. Але справа розвивається в іншому руслі, ніж можна бло сподіватись.

За інформацією, яку отримав Мukachevo.net від правоохоронців, оці 12 затриманих проходять по справі як свідки. Справа у тому, що заступник директора, нібито найняла їх офіційно і вони не були в курсі, що діють незаконно. Жінка розповідала працівникам, що вона є директором заводу.

Так, провадження по статті 191, ч.4 (розкрадання майна) відкрито саме щодо заступника директора. Цікавим є ще й той факт, що при обранні запобіжного заходу слідчі просили взяти жінку під варту, але суд вирішив інакше і призначив їй особисте зобов'язання, тобто просто пообіцяти, що вона нікуди не зникне.

Нагадаємо, правоохоронці провели спецоперацію та затримали 12 осіб, які проникли на територію винзаводу, розпилювали металеве обладнання та вантажили на автомобіль.

У поліції зазначають, що чоловіки нанесли підприємству збитки в особливо великих розмірах. Тоді було встановлено, що затримані не лише із Закарпатської, але й із Хмельницької областей.

На території заводу вони розпилювали металеві конструкції, а в погребах – алюмінієві бочки. Поліція вилучила у чоловіків інструменти для роботи з металом і три транспортні засоби: вантажівку, на яку складали викрадене, та два мікроавтобуси для перевезення людей.


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду