Вхiд
Головна / Події / Політика

Голова Закарпатської ОДА назвав організаторів вибуху в офісі Товариства угорської культури

28-02-2018, 13:06

Голова Закарпатської ОДА назвав організаторів вибуху в офісі Товариства угорської культури

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив, що вибух в офісі Товариства угорської культури був організований російськими спецслужбами.

Передає Хвиля.

«Особисто у мене в цьому немає ніяких сумнівів. Федеральна служба безпеки неодноразово влаштовувала в Закарпатті провокації. Це і « пічний» план «Шатун», і покажчики з провокаційними написами на угорській мові, і спроба підриву пам'ятника угорцям на Верецькому перевалі, і, нарешті , підпал офісу Товариства угорської культури Закарпаття в ніч на 4 лютого, який зробили громадяни Польщі, члени радикальної проросійської організації «Фаланга»» - сказав він.

Москаль переконаний, що організатори вибуху подібними провокаціями планують розхитати ситуацію на міжетнічному ґрунті і створити в Закарпатті ситуацію, подібну до тієї, що в АТО.

Крім того, голову Закарпатської ОДА здивувала слабка реакція правоохоронних і силових структур країни.

«Цього понеділка на оперативній нараді я публічно попередив керівництво силовиків про можливі провокації і доручив Національній поліції взяти під посилену охорону ряд об'єктів, в тому числі офіс Товариства угорської культури. В результаті офіс таки підпалили, а злочинці спокійно пішли з місця події» - додав він.

Джерело: Відомості-Україна


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду