Вхiд
Головна / Суспільство / Фото / Події / Політика

На Закарпатті невідомі знову перефарбували «угорський камінь» в червоно-чорні кольори

6-08-2018, 12:49

На Закарпатті невідомі знову перефарбували «угорський камінь» в червоно-чорні кольори

ФАКТ. Біля меморіалу угорському діячеві Едмуду Еган знаходиться два камені. Один пофарбований у кольори прапора України, інший був недавно перефарбований співробітниками Генкольсульства Угорщини в Ужгороді в кольори угорського прапора. Саме цей камінь тепер зафарбований революційними для України червоно-чорними кольорами.

ПЕРЕДІСТОРІЯ. «Угорський камінь» за останній час перефарбовувався не один раз. Так, раніше, одна з ужгородських художниць розмалювала два камені біля підніжжя меморіалу Едмунда Егана квітковим орнаментом в кольорах державних прапорів України та Угорщини. Це не викликало негативних емоцій до тих пір, поки Угорщина не почала блокувати інтеграцію України в євроатлантичні структури, після чого «угорський камінь» був зафарбований червоно-чорним кольором.

Після цього, 26 липня, працівники Генерального консульства Угорщини, в рамках оголошеного благоустрою території меморіального комплексу, перефарбували камінь, забарвлений в червоно-чорні кольори, в кольори державного прапора Угорщини.

Джерело: https://etcetera.media


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду