Вхiд
Головна / Суспільство / Фото / Події

Продовжують винищувати зникаючий аборигенний вид риби на Закарпатті

7-08-2018, 18:46

Продовжують винищувати зникаючий аборигенний вид риби на Закарпатті

У неділю, 5 серпня Закарпатський рибоохоронний патруль під час рейду виявив два факти видобутку риби, внесеної до Червоної книги України.

Перший випадок мав місце в обласному центрі, де за допомогою «парашута» на річці Уж незаконно видобули 27 примірників червонокнижною марени звичайної і 31 екземпляр подуста. Загальна вага улову склав 4,5 кг, збитки, завдані рибному господарству України, складають 9,964 тисячі гривень.

Інший порушник був затриманий в Тячівському районі, на річці Тересва. Чоловік незаконно виловив сім екземплярів марени звичайної загальною вагою 450 грам. Але, оскільки штраф за одну виловлену особину марени оцінюється в 330, сума збитку вийшла не такою вже й маленькою - 2,310 тис. Гривень.

Компенсація за одного подуста становить 34 гривні. Відносно всіх винних осіб складено адміністративні протоколи за частиною 4 статті 85 та статті 90 КУпАП. Заборонене знаряддя лову та водні біоресурси вилучено. Матеріали справи будуть направлені до суду.

- Хоча вага і завдані природі збитки є несуттєвими, але шкода, що заподіяли браконьєри своїми діями, непоправні, - відзначили в управлінні Держрибагентства в Закарпатській області. - Марена звичайна - зникаючий вид, вона занесена в Червону книгу України. Від особистого відповідального ставлення кожного з нас залежить, чи буде в майбутньому в наших річках водитися цей місцевий представник іхтіофауни.

Джерело: http://atmhunt.ru


коментарі
Залишити коментар
    Имя
    Почта
    оновити, якщо не видно коду