Порошенко підписав закон про умови гастролей в україні виконавців з країни-агресора

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

22:49
сьогодні, 22:49

На Франківщині будинок потрапив під обстріл блискавками

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

22:42
сьогодні, 22:42

Сбу оригінально привітала росіян зі святом – “прозорий натяк”

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

22:35
сьогодні, 22:35

У тернополі будуть поїти тварин – сьорбни водички, рекс

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

22:28
сьогодні, 22:28

Долар по 30 та шалена інфляція – МВФ спрогнозував кризу в Україні до 2023-2024 років

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

22:21
сьогодні, 22:21

Молодий коп з Франківська пішов по стопах Вірастюка – чемпіон світу, аплодуємо стоячи

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

22:14
сьогодні, 22:14

Вигнав зі ставка – під Києвом розлючений татусь помстився за дитину і вистрілив у депутата

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

22:07
сьогодні, 22:07

У харкові на водіїв відкриють “полювання” – з'являться сотні відеопасток

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

22:00
сьогодні, 22:00

Найкращі анекдоти на суботу 13 червня – жарти завжди доречні

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

21:54
сьогодні, 21:54

Тернополян гризуть кровожерливі кліщі – сотні укушених заповнили лікарні

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

21:48
сьогодні, 21:48

″Офігенна ломбардна схема″, – Лєсєв показав справжню суть ″блискучих″ переговорів Шмигаля з МВФ

21:42
сьогодні, 21:42

Кернес розповів, коли почнуть зносити “Барабашово” – пора збирати речі

21:36
сьогодні, 21:36

Принцеса Луїза – який спосіб життя веде найневідоміша онука Єлизавети II

21:30
сьогодні, 21:30

Під Запоріжжям місто енергетиків святкує ювілей – топ фактів про тих, хто “вмикає світло” в наших квартирах

21:24
сьогодні, 21:24

Голова податкової Києва намагався всучити $6 млн керівництву НАБУ і САП та поплатився за хабар

21:18
сьогодні, 21:18

У харкові розлючені бізнесмени “барабашово” поставили кернесу жорсткий ультиматум – “ми тобі не кнопка”

Тільки з дозволу СБУ: Порошенко підписав закон про гастролі російських артистів в Україні

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

Тепер російські зірки питатимуть дозволу у СБУ, щоб провести концерт в Україні vesti.ru

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про гастрольні заходи в Україні» щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів за участю громадян держави-агресора».

Читайте такожПарубій підписав закон про виступи російських артистів в Україні лише після дозволу СБУЯк повідомляє прес-служба глави держави, документ №2165-VIII, прийнятий Верховною Радою 5 жовтня цього року, вдосконалює правовий механізм захисту національної безпеки України і є продовженням законодавчих кроків із захисту національного інформаційно-культурного простору, зокрема шляхом запровадження у гастрольній діяльності механізмів протидії антиукраїнським впливам.

Зазначеним нормативним актом вносяться зміни до низки статей та розділів до закону «Про гастрольні заходи в Україні», зокрема ч. 1 ст .1, ч. 3 ст. 2, ст.3, ст. 10. Розділ І доповнюється ст. 31.

Законом встановлюється, що при проведенні гастрольних заходів не допускаються заклики до пропаганди сепаратизму, комуністичного або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки; проведення гастрольних заходів, що популяризують або пропагують державу-агресора та її органи влади, забороняється проведення гастрольного заходу, учасником якого є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці тощо.

У документі також визначаються особливості організації і проведення гастрольних заходів, учасниками яких є громадяни держави-агресора.

Так зазначено, що організатор гастролей у випадку, якщо їх учасником є громадянин держави-агресора, має не пізніше, ніж за 30 днів до дня проведення заходу подати до СБУ запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

При цьому організатор має надати СБУ достовірну інформацію про ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в’їзду на територію нашої держави, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, що характеризує його творчу діяльність. Служба протягом 10 днів з дня одержання запиту розглядає та надає відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

При укладанні договору з артистом організатор має враховувати, що законні підстави для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході можуть з’явитися після надання СБУ відповіді на відповідний запит.

За порушення відповідних статей закону організатор несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат. Порядок накладення штрафів затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Кабінет міністрів протягом двох місяців з дня набрання чинності цим документом має привести свої нормативно-правові акти у відповідність із ним.

Як повідомляв УНІАН, 5 жовтня Верховна Рада прийняла закон про внесення змін до закону “Про гастрольні заходи в Україну” (щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів у Україні за участю громадян країни-агресора) (№6682).

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Порошенко схвалив заборону в Україні гастролей, що популяризують державу-агресора

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора

Порошенко врегулював питання проведення в Україні гастролей громадян держави-агресора president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до закону України “Про гастрольні заходи в Україні” щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів за участю громадян держави-агресора”. Про це повідомила прес-служба глави держави.

 • “Законом встановлюється, що при проведенні гастрольних заходів не допускаються заклики до пропаганди сепаратизму, комуністичного або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки; проведення гастрольних заходів, що популяризують або пропагують державу-агресора та її органи влади, забороняється проведення гастрольного заходу, учасником якого є особа, внесена до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці тощо”, – ідеться в повідомленні.
 • Також у документі визначено особливості організації і проведення гастролей, учасниками яких є громадяни держави-агресора.
 • Зокрема, якщо учасником гастролей буде громадянин країни-агресора, організатори повинні не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення заходу подати до Служби безпеки України запит про наявність або відсутність підстав для недопущення його участі.
 • “При цьому організатор має надати Службі безпеки України достовірну інформацію про ім'я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в'їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, що характеризує його творчу діяльність”, – ідеться в документі.
See also:  Рау закликала верховну раду утриматися від прийняття проекту закону “про адвокатуру та адвокатську діяльність” №9055

СБУ протягом 10 днів має розглянути запит. Після одержання відповіді від спецслужби про відсутність підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у гастрольному заході організатор укладає договір із відповідним гастролером, зазначено в законі.

 1. “При укладанні договору організатор має враховувати, що законні підстави для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході можуть з'явитися після надання Службою безпеки України відповіді на відповідний запит”, – ідеться в документі.
 2. За порушення цих положень передбачено штраф у розмірі від 50-ти до 100 мінімальних заробітних плат.
 3. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 4. Єдиною державою, яку офіційно визнано в Україні країною-агресором, є Росія.

Верховна Рада ухвалила законопроект №6682 про внесення змін до закону “Про гастрольні заходи в Україні” 5 жовтня. За нього проголосувало 232 народні депутати.

Порошенко підписав закон про перейменування УПЦ МП. Коли і як почне діяти?

Порошенко підписав закон про умови гастролей в Україні виконавців з країни-агресора Копирайт изображения UNIAN

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який зобов'язує Українську православну церкву (Московського патріархату) змінити назву, вказавши приналежність до Російської православної церкви, йдеться на сайті голови держави.

“Люди мають конституційне право вільного вибору віросповідання.

Зазначені зміни до закону створюють кращі умови для реалізації такого права для тих, хто вирішуватиме, до якої ж православної юрисдикції належати… Чи то до новоствореної автокефальної Православної церкви України, чи то до тієї церкви, яка наполягає на збереженні свого зв'язку і залежності від РПЦ”, – наводить прес-служба слова президента.

 • Закон зобов'язує змінити назву релігійних організацій в Україні, які входять до структур церкви, центр якої “розташовується у країні-агресорі”.
 • Єдиною країною, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України й тимчасово окупувала частину території України, є Російська Федерація.
 • УПЦ МП на своєму сайті раніше назвала цей закон антиконституційним і закликала президента ветувати його.
 • У день прийняття закону голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП архієпископ Климент (Вечеря) сказав BBC News Україна, що церква не буде змінювати свою назву.

Коли набере чинності?

Згідно з текстом закону, він почне діяти з моменту публікації, яка може відбутись вже наступного тижня.

 • публікація закону
 • місяць на перевірку Мінкультом статутів церков
 • три місяці церкві на внесення змін у статут і назву.
 1. Після цього Міністерство культури матиме один місяць на перевірку статутів зареєстрованих релігійних організацій України, чи вказана там приналежність до церкви з центром у державі-агресорі.
 2. Після перевірки Мінкульту церква, яка не вказала такої приналежності, але відповідає визначеним у законі критеріям, матиме три місяці на внесення змін у статут (в тому числі й у назву).
 3. Якщо зміни не внесуть загалом за чотири місяці з початку дії закону, то положення статуту церкви щодо назви автоматично втратять чинність.

На кого поширюється закон

Депутати у законі вказали на три ознаки приналежності релігійної організації в Україні до церкви “країни-агресора”.

Копирайт изображения UNIAN Image caption Патріарх УПЦ Київського патріархату Філарет неодноразово наполягав, що після створення помісної церкви тільки одна структура має називатись Українською православною церквою

Найперше, це посилання на підпорядкування такій церкві у статуті, а також зобов'язання виконувати структурами в Україні рішення церкви, центр якої розташовується у “країні-агресорі”.

Ще однією з ознак є обов'язкове входження представників релігійної організації України у керівні органи церкви, центр якої є в “країні-агресорі”. Закон вимагає наявність хоча б однієї з них.

УПЦ МП може підпадати під ці критерії, адже зобов'язана виконувати рішення РПЦ, а предстоятель УПЦ МП є постійним членом синоду РПЦ.

Архієпископ Климент заявив BBC News Україна, що УПЦ МП не підпадає під “жодну з зазначених у законі ознак церкви, центр якої знаходиться у “країні-агресорі”.

Пцу проти упц мп

15 грудня у Києві відбувся об'єднавчий собор помісної Православної церкви України, який обрав митрополитом Київським Епіфанія.

Вселенський патріарх Варфоломій привітав його з обранням та запросив для співслужіння та отримання томосу про автокефалію (незалежність) української церкви 6 січня.

Копирайт изображения UNIAN Image caption 15 грудня на об'єднавчому соборі предстоятелем Православної церкви України обрали митрополита Епіфанія. УПЦ МП собор не визнає

До новоствореної помісної церкви повністю увійшли колишні УПЦ КП та УАПЦ, а також двоє єпископів УПЦ МП.

РПЦ ще у жовтні розірвала церковне спілкування із Вселенським патріархом. Згодом таке ж рішення продублювала й УПЦ МП.

Собор УПЦ МП заборонив своїм єпископам брати участь у створенні помісної церкви, а тому учасників об'єднавчого собору вже позбавили посад і заборонили служіння.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Порошенко подписал закон о гастролях в Украине граждан государства-агрессора

 • Глава Украины Петр Порошенко подписал Закон, которым регулируется вопрос проведения в Украине гастролей граждан государства-агрессора.
 • Эту новость передает “Час Пик” со ссылкой на пресс-службу президента.<
 • Президент Петр Порошенко подписал Закон «О внесении изменений в Закон Украины «О гастрольных мероприятиях в Украине» относительно особенностей организации и проведения гастрольных мероприятий с участием граждан государства-агрессора».
 • Документ №2165-VIII, принятый Верховной Радой 5 октября этого года, совершенствует правовой механизм защиты национальной безопасности Украины и является продолжением законодательных шагов по защите национального информационно-культурного пространства, в частности путем введения в гастрольной деятельности механизмов противодействия антиукраинским действиям.

Указанным нормативным актом вносятся изменения в ряд статей и разделов в Закон Украины «О гастрольных мероприятиях в Украине», в частности ч. 1 ст. 1, ч. 3 ст. 2, с. 3, с. 10. Раздел I дополняется статьей 31.

Законом устанавливается, что при проведении гастрольных мероприятий не допускаются призывы к пропаганде сепаратизма, коммунистического или национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов и их символики; проведение гастрольных мероприятий, которые популяризируют или пропагандируют государство-агрессора и ее органы власти, запрещается проведение гастрольного мероприятия, участником которого является лицо, внесенное в перечень лиц, которые создают угрозу национальной безопасности и тому подобное.

В документе также определяются особенности организации и проведения гастрольных мероприятий, участниками которых являются граждане государства-агрессора.

Так указано, что организатор гастролей в случае, если их участником является гражданин государства-агрессора, должен не позднее, чем за 30 дней до дня проведения мероприятия подать в Службу безопасности Украины запрос на получение информации о наличии или отсутствии законных оснований для недопущения гражданина государства-агрессора к участию в указанном гастрольном мероприятии.

При этом организатор должен предоставить СБУ достоверную информацию об имени и фамилии участника, указанные в его документе для въезда на территорию нашего государства, а также об использовании псевдонимов, принадлежность к творческим коллективам, другую информацию, характеризующую его творческую деятельность. Служба в течение 10 дней со дня получения запроса рассматривает и дает ответ о наличии или отсутствии законных оснований для недопущения гражданина государства-агрессора к участию в указанном гастрольном мероприятии.

See also:  Удар по рейдерам: что изменится с введением закона о защите прав собственности

При заключении договора с артистом организатор должен учитывать, что законные основания для недопущения гражданина государства-агрессора к участию в указанном гастрольном мероприятии могут появиться после предоставления СБУ ответа на соответствующий запрос.

За нарушение соответствующих статей Закона организатор несет административно-хозяйственную ответственность в форме штрафа в размере от 50 до 100 минимальных заработных плат. Порядок наложения штрафов утверждается центральным органом исполнительной власти, который обеспечивает формирование и реализует государственную политику в сферах культуры и искусств.

Закон вступает в силу со дня, следующего за днем ​​его опубликования. Кабинет Министров в течение двух месяцев со дня вступления в силу этого документа должен привести свои нормативно-правовые акты в соответствие с ним.

Замість АТО. Порошенко підписав закон про деокупацію і наказав міняти формат

 • Президент Петро Порошенко підписав закон “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях”.
 • Як передає “Новинарня“, церемонія підписання закону відбулася під час засідання Воєнного комітету, яке транслювалося в прямому ефірі.
 • На засіданні кабінету, зокрема, були присутні голова Верховної Ради Андрій Парубій, міністр оборони Степан Полторак, начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, голова СБУ Василь Грицак, міністр закордонних справ Павло Клімкін та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, командувач Нацгвардії Юрій Аллеров, міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, голова АП Ігор Райнін та ін.
 • Порошенко наголосив, що обрав для підписання закону символічний день – 20 лютого – день трагедії на Майдані та початку військової агресії РФ проти України.
 • На засіданні Воєнного кабінету 20 лютого Петро Порошенко віддав наказ начальнику Генштабу Віктору Муженку визначити кандидатуру командувача об’єднаних сил, передбаченого законом, та провести інші дії щодо формування Об’єднаного оперативного штабу (ООШ) ЗСУ.

“…Доручення: в найкоротші терміни я очікую пропозицій зміни формату на виконання цього закону. Прошу підготувати мені кандидатуру командувача об’єднаних сил, представити пропозиції положення про об’єднаний оперативний штаб”, – сказав президент.

“Пане головнокомандувач – начальник Генерального штабу, мені представити стратегічний замисел застосування ЗСУ, інших складових частин оборони (…) у підпорядкуванні командувача об’єднаних сил”, – зазначив Порошенко, звертаючись до генерала армії Муженка.

Також він дав силовикам розпорядження до 1 квітня підготувати відповідні нормативні акти на виконання закону, які забезпечать “необхідне пряме підпорядкування командувачу об’єднаних сил визначених сил і засобів від інших складових сил безпеки і оборони (…) і уточнення механізму прийняття рішень”.

“Закон жодною буквою не порушує міжнародних зобов’язань України, включаючи Мінські домовленості. Україна залишається відданою мирному врегулюванню ситуації на окупованому Донбасі, як це і передбачено нашими міжнародним зобов’язанням”, – наголосив президент.

“Боротьба за розгортання класичної миротворчої місії відповідно до рішення Ради безпеки ООН, яка б дозволила забезпечити безпековий компонент відновлення суверенітету над окупованим територіями України”, – зазначив він  та наголосив, що це рішення підтримується понад 75% українців.

Як повідомляла “Новинарня“, 18 січня 2018 року Верховна Рада ухвалила закон “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях” (так званий “закон про деокупацію” чи “реінтеграцію”). Голова ВР зміг підписати його після відхилення парламентом 6 лютого “опоблоківського” проекту про скасування закону.

Цим актом Росія визнається країною-агресором, що здійснює тимчасову окупацію частини території України. У документі визначається дата початку окупації частини України, зокрема Криму та Севастополя, – 20 лютого 2014 року.

 1. Законом про деокупацію Донбасу визначаються особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донбасу.
 2. “Також Закон посилює правову базу для застосування ЗСУ для відбиття російської агресії, визначає основні параметри захисту прав і свобод цивільного населення, що потерпає від російської окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях та визначає механізм повернення цих територій”, – повідомляє прес-служба президента.
 3. Відповідного до нового закону, замість антитерористичної операції (АТО) визначаються заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Росії в Донецькій і Луганських областях.
 4. Повноваження з керування військовими і правоохоронними підрозділами на Донбасі переходять від СБУ до Генерального штабу ЗСУ.

Також з’явилися поняття “райони бойових дій” і “зони безпеки”. “Зони безпеки” будуть розташовані на контрольованих урядом територіях поруч із лінією розмежування.

Кордони “зон безпеки” визначатиме начальник Генерального штабу за поданням командувача об’єднаних сил.

Це нова посада, вона вводиться для керування всіма військовими і правоохоронними підрозділами, залученими для проведення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони в Донецькій і Луганських областях. Усі рішення в зоні проведення заходів нацбезпеки на Донбасі ухвалює саме командувач Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ.

КОС призначається президентом за поданням начальника Генштабу. Його повноваження також мають бути окремо визначені відповідним рішенням президента.

У його підпорядкуванні буде Об’єднаний оперативний штаб Збройних сил, положення про який будуть також визначені рішенням президента.

Серед прав, які отримав командувач об’єднаних сил, буде також право обмеження в’їзду-виїзду з територій проведення заходів нацбезпеки. Сам порядок в’їзду-виїзду, а також процедуру переміщення товарів з таких територій визначатиме уряд.

See also:  Наталія бернацька: уряд підтримав ініціативи мін’юсту, які забезпечать реалізацію положень закону #чужихдітейнебуває

На території проведення заходів нацбезпеки діятиме особливий порядок, що наділятиме військовослужбовців розширеними правами.

Читайте також: Замість АТО – ЗіЗНБіОСіВРЗАвДЛО. Яку роль визначає Збройним силам закон про деокупацію Донбасу

Якщо ви знайшли помилку чи одрук, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

 
 

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк – переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам “Новинарні”.

〉〉 Кожен читач “Новинарні” має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon –
на підтримку редакції.
Become a Patron!

Ми виправдовуємо довіру!

 
… …
 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на “Новинарню” в соцмережах:

Порошенко підписав Закон про запобігання корупції в спорті

Правила Fair Play закріплять в Законі

01.12.2015 16:11

Президент погодився запровадити процедуру запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань та протидіяти корупції у сфері спорту.

Відповідний Закон (законопроект № 2243а) «Про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень» сьогодні підписав П.Порошенко.

 • Закон передбачає проведення спортивних змагань за правилами чесної гри (Fair Play) – загальновизнаними у спортивному товаристві морально-етичними зобов’язаннями спортсменів, осіб допоміжного персоналу, які беруть безпосередню участь у спортивному змаганні, посадових осіб у сфері спорту суворо дотримуватися правил змагань, не допускати заборонених прийомів і методів боротьби, грубощів, шахрайства, інших протиправних діянь, як засобу досягнення спортивних результатів.
 • Згідно документу, корупційним правопорушенням, що впливає на результати офіційних спортивних змагань, є вчинення хоча б одного з наступних діянь:
 • 1) підкуп спортсменів, осіб допоміжного спортивного персоналу, які беруть участь у спортивному змаганні, посадових осіб у сфері спорту, примушування або підбурювання їх до таких діянь чи вступання з ними в змову стосовно результату офіційного спортивного змагання («договірного» поєдинку) або стосовно надання ними ексклюзивної спортивної інформації;
 • 2) отримання спортсменами, особами допоміжного спортивного персоналу, які беруть участь у спортивному змаганні, посадових осіб у сфері спорту грошей, цінних паперів, іншого майна, користування ними послугами майнового характеру, здобуття ними інших зисків і переваг внаслідок діянь, зазначених у пункті 1, чи несанкціонованого використання ними ексклюзивної спортивної інформації.

Спортсменам, особам допоміжного спортивного персоналу, які беруть участь у спортивному змаганні, посадовим особам у сфері спорту забороняється розміщати ставки на спорт щодо результатів офіційного спортивного змагання, в якому вони (їх команда) беруть участь.

 За такі правопорушення передбачається адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з можливою конфіскацією грошей, одержаних внаслідок адміністративного правопорушення, та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

 1. Закон також передбачає кримінальну відповідальність за вплив на результати спортивних змагань у вигляді штрафу або обмеження волі на строк від одного до п’яти років, або позбавлення волі на строк до п’яти років, із спеціальною конфіскацією.
 2. За дотриманням законодавства про запобігання корупційним правопорушенням у сфері спорту  повинні стежити:
 3. – посадові особи у сфері спорту, спортивні федерації,
 4. – Національний олімпійський комітет;
 5. – Спортивний комітет України;
 6. – інші спортивні організації, їх підрозділи й посадові особи, до компетенції яких належить організація та забезпечення проведення офіційних спортивних змагань і визначення результатів цих змагань;
 7. – центральні органи виконавчої влади, які забезпечують формування і реалізацію державної політики у сфері фізкультури і спорт;
 8. – спеціально уповноважені суб’єкти, визначені Законом України «Про запобігання корупції».
 9. Закон і Бізнес

Порошенко підписав закон, який регулює проведення в Україні гастролей російських артистів

За порушення закону організатор концерту нестиме відповідальність.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про гастрольні заходи в Україні» щодо особливостей організації та проведення гастрольних заходів за участю громадян держави-агресора».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Цим законом вносяться зміни до низки статей та розділів до Закону України «Про гастрольні заходи в Україні», зокрема частини першої статті 1, частини третьої статті 2, статті 3, статті 10. Розділ І доповнюється статтею 31.

Лада Денс і Авраам Руссо заспівали в терористичній “ДНР”

«Законом встановлюється, що при проведенні гастрольних заходів не допускаються заклики до пропаганди сепаратизму, комуністичного або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки; проведення гастрольних заходів, що популяризують або пропагують державу-агресора та її органи влади, забороняється проведення гастрольного заходу, учасником якого є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці тощо», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, у документі визначаються особливості організації і проведення гастрольних заходів, учасниками яких є громадяни держави-агресора.

Організатор гастролей у випадку, якщо їх учасником є громадянин держави-агресора, має не пізніше, ніж за 30 днів до дня проведення заходу подати до СБУ запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

При цьому організатор має надати СБУ достовірну інформацію про ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в’їзду на територію нашої держави, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, що характеризує його творчу діяльність. Служба протягом 10 днів з дня одержання запиту розглядає та надає відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

Під час укладання договору з артистом організатор має враховувати, що законні підстави для недопущення громадянина держави-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході можуть з’явитися після надання СБУ відповіді на відповідний запит.

За порушення закону організатор несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат. Порядок накладення штрафів затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв.

Нагадаємо, раніше у Тернопільській області артистам, які гастролюють на території Росії та на окупованих територіях України, заборонили проводити концерти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*