Штучне переривання вагітності – це законно?

Про переривання вагітності на термінах від 6 до 12 тижнів

Вагітність не завжди бажана для жінки або безпечні для її здоров’я. У випадках, коли небажане зачаття все-таки відбулося, і плід почав розвиватися, що з якихось причин є неприйнятною для жінки, слід зробити переривання вагітності на ранніх термінах. Чим раніше будуть прийняті необхідні заходи, тим менше виникне хворобливих наслідків у майбутньому.

Які терміни вагітності вважаються ранніми

Вік плода до 12 тижнів у медицині вважають раннім терміном вагітності. Самим безпечним періодом для переривання вагітності медицина вважає терміни до 6 тижнів.

Подбати про ліквідацію небажаної вагітності жінкам краще саме на цьому терміні. Про те, які методи переривання вагітності підійдуть в конкретному випадку, жінці розповість її лікуючий лікар.

Прийняття самостійних заходів з медичної точки зору абсолютно неприпустимо.

Штучне переривання вагітності – це законно?

Способи абортів

На терміні до 6 тижнів застосовуються 2 методи штучного переривання вагітності — це медикаментозний (таблетки) і вакуумний аборт. Який спосіб буде застосований в конкретному випадку — залежить не тільки від побажань жінки, але і від її фізичного стану.

Якщо жінка цілком здорова, буде застосований самий безпечний аборт — медикаментозний. Такий метод психологічно легше сприймається жінками, ніж вакуумний або хірургічний. В період після 6 тижнів аборт робиться тільки хірургічним способом.

Медикаментозний спосіб

Штучний аборт на ранніх термінах з допомогою медикаментів має мінімальні для організму наслідки. Метод, що усуває вагітність за допомогою лікарських препаратів, не має впливу на репродуктивні здібності жінки — в майбутньому вона зможе народити цілком здорової дитини.

Можливі ускладнення легко усуваються за допомогою антибіотиків. Однак для цього способу існують деякі протипоказання, і в ряді випадків приймати таблетки проти вагітності небезпечно з медичних міркувань — рішення про призначення лікування приймає лікар.

Переривання вагітності на ранніх термінах з допомогою медикаментів зручно тим, що жінці не можна перебувати на стаціонарному лікуванні, достатньо буде звичайного клінічного обстеження та проходження певних процедур (УЗД, стандартні аналізи). Потім лікар-гінеколог призначає найбільш підходящі пацієнту таблетки і розраховує дозу препарату. Самостійне лікування може призвести до неповного аборту, що створить серйозні проблеми для здоров’я жінки.

Схему прийому ліків лікар призначає з урахуванням індивідуальних показників жінки на підставі її діагностичної карти.

Через добу після того, як процедура буде проведена, жінка повинна відвідати клініку повторно для проходження додаткового обстеження для виключення триваючої або неповної вагітності.

Якщо аборт пройшов успішно, то за результатами аналізів гінеколог призначає профілактичний лікарський курс для реабілітації організму.

Таблетки для переривання вагітності представляють собою синтетичні препарати стероїдного типу, які при попаданні в організм блокують функцію статевих гормонів — прогестеронов, і викликають штучний викидень — відторгнення яйця з матки.

Штучне переривання вагітності – це законно?

Препарати для медикаментозного аборту

Найпоширеніші таблетки для переривання вагітності це:

 • Постинор. Ці таблетки досить давно використовуються як засоби екстреної контрацепції. Препарат підходить в тих випадках, коли в момент статевого акту не були використані засоби захисту. В упаковці постинора всього дві таблетки, діюча речовина яких — левоноргестрел. Першу таблетку слід прийняти відразу після статевого акту, другу — через 12 годин. Препарат не дає гарантії на 100%.
 • Пенкрофтон. Ще один засіб для екстреної контрацепції. Діюча речовина — міфепристон. Показаний до застосування жінкам, які не мають дітей. Препарат не призводить до безпліддя і не викликає гінекологічних ускладнень.
 • Міфегін. Таблетки французького виробництва. Це найбільш надійний препарат для переривання небажаної вагітності на терміні до 6 тижнів. Ефективність засобу наближається до 100%.
 • Мифепрекс. Препарат, що використовується для штучного аборту в період вагітності до 42 днів. Ці таблетки ефективні і добре переносяться здоровими жінками. Після прийому можливі кров’янисті виділення протягом 2-3 днів.
 • Мифолиан. Ефективні таблетки, дія яких сприяє відшарування плоду від стінок матки. Препарат іноді використовується при природних пологах для прискорення їх процесу.

Які саме кошти будуть призначені, вирішує в першу чергу, спеціаліст. Побічні дії: порушення згортання крові, іноді головний біль і нудота. Таблетки для штучного аборту все ж не можуть дати 100% гарантії позбавлення від небажаної вагітності.

Протипоказання для медикаментозних абортів

 • міома;
 • схильність до алергії, підвищена чутливість до хімічних речовин, що входять до складу ліків;
 • позаматкова вагітність;
 • захворювання крові, гемофілія;
 • рубці на тканини матки;
 • шлунково-кишкові інфекції;
 • будь-інфекції статевих органів;
 • надниркова недостатність;Штучне переривання вагітності – це законно?

Переваги медикаментозного методу

Прийом препаратів не передбачає постільного режиму, приміщення в клініку, застосування анестезії та хірургічного втручання. Жінка може продовжувати займати звичайними заняттями, ходити на роботу, на навчання і т.д. Стоїть на кілька днів утриматися від статевого життя та активних занять спортом.

Таблетки для переривання вагітності не завдають шкоди репродуктивної функції, а менструальний цикл жінки відновлюється протягом місяця. Болі при такому аборті не інтенсивні і легко переносяться здоровим організмом.

Вакуумна аспірація

Ця процедура в побуті іменується міні-абортом і призначається в тих випадках, коли таблетки для переривання вагітності з якихось причин призначити неможливо, у випадках аномального розвитку плода, наявності хронічних та інфекційних захворювань або за бажанням самої жінки.

Цей спосіб призначається лікарем за результатами гінекологічного обстеження та аналізів. Терміни для призначення вакуумного аборту — від 6 до 12 тижнів вагітності, у більш ранній період цей метод малоефективний. Після цього терміну — на 12-13 тижні вакуумний аборт призначається рідко.

Операція здійснюється частіше під місцевим, рідше — під загальним наркозом, тому є практично безболісною. Можливий дискомфорт в момент відкриття матки. Після проведення процедури у пацієнтів бувають тягнучі болі в області низу живота.

Процедура проходить з використанням електровакуумного насоса, який створює в матці негативний тиск. Це змушує яйце відшаровуватися від стінок матки і відсмоктувати з неї, не приносячи шкоди судинах і тканинах матки.

Дана процедура не передбачає використання металевих розширювачів для вже народжували жінок, що дозволяє уникнути додаткових травм і знижує ймовірність виникнення цервікальної недостатності.

Таким чином, перешкод для майбутньої вагітності не створюється.

Штучне переривання вагітності – це законно?

Класичний хірургічний аборт (вишкрібання)

Самий надійний в плані переривання вагітності, але і самий небезпечний для жіночого здоров’я спосіб переривання вагітності.

Строки для проведення хірургічного аборту — пізніше 7 тижнів (у цей період плід досягає ваги в кілька грам).

Операція полягає у вискоблюванні матки зсередини за допомогою спеціального хірургічного інструменту — кюретки (має вид гострої ложечки). Звідси назва процедури в медичній практиці — кюретаж.

Вишкрібання проводиться тільки в стаціонарі. Знеболювання здійснюється за допомогою внутрішньовенного наркозу. Обов’язкова присутність в палаті анестезіолога, який вирішує, які саме види наркозу доцільніше застосувати в конкретному випадку. Вишкрібання може комбінуватися з вакуумним способом, щоб очистити стінки матки від залишків ембріональних оболонок.

Источник: http://policlinic.net.ua/zinohe-zdovja/pererivannya-vagitnosti-na-rannix-strokax/

Штучне переривання вагітності, коли це необхідно?

Зміст:

Штучне переривання вагітності – це законно?

Штучне переривання вагітності – це той же самий аборт. Аборт або викидень це переривання вагітності в терміні до 28 тижнів. Аборти бувають мимовільними і штучними. Мимовільні – це, коли вагітність переривається, без будь-якого втручання, тобто відбувається викидень.

А штучним абортом називається переривання вагітності в спеціальному стаціонарі за допомогою високоосвічених лікарів. Переривання вагітності поза стаціонару розглядається, як кримінальними протизаконними діями. Такі операції повинні проводитися тільки лікарем акушером-гінекологом.

За проведення таких операцій іншими особами, передбачена кримінальна відповідальність.

Бажання і небажання

При бажанні жінки, перервати вагітність в терміні до 12 тижнів можливе, але тільки при відсутності протипоказань. Але перед цим необхідно провести обстеження. Такі як гінекологічний огляд, що б встановити наявність вагітності і встановити її точний термін.

Можна скористатися тестами на вагітність, а так само провести ультразвукове обстеження. Так само обов'язково здати аналізи такі як мазок з піхви і сечівника, ці аналізи для того що б дізнатися чи немає якого ні будь інфекційного захворювання.

Ще потрібно здати аналіз на RW і ВІЛ інфекції, і обов'язково аналіз на визначення групи крові і резус-фактора.

Існують так само протипоказання для штучного переривання вагітності. Це можуть бути гострі запальні захворювання жіночих статевих органів. І тільки після повного усунення запальних процесів, можливий штучний аборт. А інакше можуть розвинутися ускладнення після такого виду втручання.

Бувають такі випадки, що коли жінки переривають вагітність за медичними вимогам. Так як виношування вагітності і пологи може бути загрозою для її життя. Такими показаннями для переривання можуть служити наступні: як захворювання серцево-судинної системи, недостатній кровообіг, такі захворювання як лейкоз і лімфогранулематоз.

Захворювання легенів у важкій формі так само може бути перешкодою для виношування дитини. Виразкова хвороба шлунка, хронічні хвороби нирок, печінки, жовчнокам'яна хвороба, сифіліс, ВІЛ. І ще безліч інших захворювань, так що треба обов'язково з лікарем проконсультуватися і перевіритися.

А так же вважається вік до 16 років дуже небезпечним для переривання вагітності. Так як згодом жінка не зможе завагітніти.

Штучне переривання вагітності – це законно?

Як переривають вагітність?

Для того що б перервати вагітність до 12 тижнів використовують такі методи як: міні-аборти, вискоблювання матки, переривання вагітності за допомогою простагландинів.

Міні-аборти – Це операція штучного переривання вагітності вакуумним методом. Але її можна проводити на дуже ранніх термінах не більше 3 тижнів.

Процедура проходить без розширення каналу шийки матки, в порожнину матки вводять наконечник і приєднують, його до апарату який створює вакуум, в результаті цього плодове яйце легко відділяється від матки. Операція проводиться, з використанням короткочасного наркозу або просто з місцевим знеболюючим.

Це питання вирішується індивідуально з лікарем, заздалегідь природно. Після операції жінка повинна перебувати під спостереження лікаря.

Вишкрібання матки

Ця операція проводиться в стаціонарі, при внутрішньовенному знеболюванні. Місцева анестезія тут практично не використовується, так як не забезпечує достатнього знеболення. При внутрішньовенної анестезії використовують препарати, такі як сомбревина і каліпсола.

Операція проходить так розширюють канал шийки матки, потім видаляють яйце за допомогою вискоблювання порожнини матки. Після видалення яйця проводиться додаткове завершальне вишкрібання, що б переконатися, що оболонки плода повністю вилучені.

По завершенні операції жінці вводять скорочують матку препарати, і спостерігають за самопочуттям. Якщо виділення зі статевих шляхів в нормі, тиск, пульс, тобто якщо нічого не турбує, то її відпускають вже наступного дня.

Жінкам, які мають негативний резус крові, що б при наступній вагітності не виникло ускладнень, після штучного переривання їй вводять антірезусний гамма-глобулін. Це все робиться протягом 72 годин.

See also:  Суд признал незаконной попытку полицейских надеть наручники на судью кицюк

Переривання вагітності медикаментозні методи

Медікаметозное переривання вагітності це повна альтернатива хірургічному втручанню. Цей спосіб більш безпечний, тому що завдає меншої шкоди організму і жінці його переносити в плані психологічному набагато легше. Його дія не травмує матку. А значить, менструальний цикл швидше налагодиться вже в наступний період.

Принцип дії, полягає в підтримуванні двома гормонами прогестерону і естрогеном. У процесі слизова оболонка відходить, відбувається стимуляція матки, і це призводить до відділення плодового яйця і виганяє його з матки. Цей метод раджу проводити в терміні до 6 тижнів або ж у разі екстреної контрацепції.

На більш пізніх термінах він украй протипоказаний, оскільки може розвинутися рясно кровотеча.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Источник: https://girafejournal.ru/vagitnist/nebezpeki-i-zagrozi/2048-shtuchne-pererivannja-vagitnosti-koli-ce-neobhidno.html

Штучне переривання вагітності

Штучне переривання вагітності – це законно?

Суть планування вагітності полягає в контрацепції та запобігання виникненню небажаної вагітності, щоб уникнути необхідності її переривання. Аборт для організму – завжди колосальний гормональний стрес.

 • Але якщо все ж виникла небажана вагітність, то є кілька методів її переривання, і щоб зробити вибір, необхідно ознайомитися з особливостями кожного з них.
 • Якщо Ви не знайшли відповідь або Вам може бути корисна допомога лікаря – Ви можете звернутися до наших фахівців і отримати відповідь протягом години.Задати питання лікарю
 • Мабуть, це ви дізнаєтеся зі статті про штучне переривання вагітності:
 • застосовувані методи переривання вагітності,
 • до якого терміну переривають вагітність,
 • викликає аборт безпліддя,
 • які стану є медичними показаннями до переривання вагітності,
 • як підготуватися до аборту і чи обов'язково здавати аналізи,
 • медикаментозний аборт (фармакологічний аборт): переваги, протипоказання, можливі ускладнення,
 • вакуумна аспірація (міні-аборт): переваги, протипоказання, можливі ускладнення,
 • дилатація і кюретаж (вишкрібання): можливі ускладнення.

На сьогоднішній день існують такі методи переривання вагітності: медикаментозний іхірургіческіе (інструментальні) – це вакуумна аспірація (міні-аборт) і дилатація і кюретаж (вишкрібання).

Хірургічні методи не обов'язково мають на увазі хірургічне втручання, але при їх виконанні необхідно використання спеціального інструментарію.

Медикаментозний абортпо суті є провокацією мимовільного аборту в результаті прийому фармакологічних препаратів.

Переривання вагітності за бажанням вагітної можливо до дванадцятого тижня. Переривання на більш пізніх термінах можливо тільки за медичними показаннями до 21 тижні. Але в більшості випадків остаточне рішення про проведення аборту за медичними показаннями приймає жінка або її родичі.

Існує думка, що проведення аборту може стати причиною подальшого безпліддя. Або ж те, що якщо перша вагітність закінчується штучним перериванням, то в майбутньому жінка не зможе мати дітей.

Немає даних, які б свідчили про безпліддя після проведення абортів.

Безпліддя може виникнути в результаті ускладнень проведення аборту: при грубому кюретажі, коли вискоблюється не тільки ендометрій, а й глибші шари матки аж до її перфорації. Також може мати місце психологічний фактор.

Медичні показання до аборту :

 1. Внутрішньоутробна загибель плода,
 2. позаматкова вагітність,
 3. патології розвитку плода, несумісні з життям,
 4. захворювання майбутньої мами, при яких виношування вагітності неможливо або призведе до смерті жінки.

Підготовка до аборту

Перед виконанням аборту жінка повинна пройти певний обстеження (перелік аналізів може бути розширений в кожному індивідуальному випадку, але при цьому багато аналізи не є умовою допуску до аборту, не впливаючи на безпечне проведення аборту):

 1. гінекологічний огляд,
 2. загальний аналіз крові,
 3. мазок на флору,
 4. аналіз крові на ХГЧ,
 5. аналіз на сифіліс (RW),
 6. аналіз на вірусні гепатити B і С,
 7. аналіз на ВІЛ,
 8. коагулограма.

 9. медикаментозний аборт

  Цей метод переривання вагітності є найбільш безпечним, оскільки при його виконанні відсутня хірургічне втручання і пов'язані з його проведенням ускладнення. Але при цьому метод не позбавлений ймовірності ускладнень повністю.

  Медикаментозний аборт може бути проведений на терміні до 42 днів аменореї (42 днів від першого дня останньої менструації) при підтвердженні маткової вагітності. Найбільш ефективним є медикаментозний аборт на терміни до чотирьох тижнів, коли плодове яйце ще слабо прикріплений до матки, і гормональна перебудова жіночого організму не так сильно виражена.

  Метод полягає в одноразовому прийомі в присутності лікаря 200 мг стероїдного препарату міфепристону, який провокує загибель плода. Зв'язуючись з прогестеронові рецепторами, мифепристон блокує дію прогестерону, що стимулює зростання ендометрія.

  При цьому відновлюється чутливість міометрія до окситоцину, збільшується дія простагландинів, міометрій починає посилено скорочуватися, що веде до переривання вагітності. Через 36-48 годин після прийому міфепристону пацієнтка приймає аналог простагландинів мизопростол 400 мкг, що комплектуються разом з міфепристоном.

  Це викликає інтенсивне скорочення матки, запускаючи механізм вигнання плода.

  Приймати мифепристон необхідно обов'язково в присутності лікаря і після цього ещемінімум два часанаходіться під наглядом медперсоналу.

  Мізопростол також рекомендується приймати в присутності лікаря, але на практиці цей препарат часто видається пацієнтці на руки і приймається в домашніх умовах.

  Через 36-48 годин пацієнтці слід пройти контрольне УЗД, а також через 8-14 днів – обов'язково пройти гінекологічний огляд і повторне УЗД, щоб переконатися в повному вигнанні плода з порожнини матки.

  У разі неповного аборту проводиться вакуум-аспірація або вишкрібання. Ефективність методу складає 80-99%.

  У ситуаціях, якщо жінка, прийнявши мифепристон, передумує робити аборт, або вирішує зберігати вагітність при неефективному медикаментозному аборті, вагітність все одно необхідно перервати, оскільки препарати надають згубний вплив на плід.

  1. відсутність хірургічного втручання (якщо не розвиваються ускладнення),
  2. швидке відновлення менструальної функції – зазвичай через 28-30 днів,
  3. найменш травматичний з усіх методів, при його застосуванні слизова оболонка матки залишається неушкодженою.

  Протипоказання :

  1. позаматкова вагітність,
  2. запальні захворювання органів шлунково-кишкового тракту,
  3. запальні захворювання матки і яєчників,

  4. неспроможні рубці матки.

  можливі ускладнення :

  1. прогресування вагітності (не відбулося відторгнення), неповний аборт,
  2. маткові кровотечі, які вимагають вискоблювання матки,
  3. болю в області живота,
  4. нудота блювота,
  5. іноді підвищений артеріальний тиск,
  6. рідко алергічні реакції.

  Вакуумна аспірація або міні-аборт

  Цей метод полягає в отриманні (відсмоктуванні) плода за допомогою спеціального вакуумного відсмоктування. Вакуумна аспірація поряд з медикаментозним абортом є безпечним методом переривання вагітності за класифікацією ВООЗ.

  Міні-аборт проводиться при терміні вагітності до 5 тижнів (до 21 дня затримки менструації).

  За даними ВООЗ, фахівці, що пройшли належну підготовку, можуть проводити безпечний аборт методом вакуумної аспірації при терміні вагітності до 12 тижнів, а досвідчені фахівці за наявності канюлей відповідного розміру – аж до 15 тижнів.

  Міні-аборт зазвичай проводиться без розширення шийки матки (іноді за допомогою металевих розширювачів, які мінімально необхідно відкривають шийку матки для того, щоб було можливо введення абортивних інструментів).

  В матку вводиться тонкий одноразовий катетер, прикріплений до відсмоктування, і плодове яйце висмоктується назовні: в порожнині матки створюється рівномірний негативний тиск, який сприяє мимовільного відділення плодового яйця незалежно від його локалізації.

  Операція триває всього 2-5 хвилин і проводиться при місцевій або повної анестезії, в цьому випадку час дії наркозу становить кілька хвилин.

  Після вакуумної аспірації необхідно пройти УЗД-контроль, щоб переконатися, чи немає залишків. У разі неповного аборту залишки тканин відсисаються або ж вискоблюється за допомогою кюретки.

  1. не завдає травми шийці матки,
  2. простота і нетривалість операції, можливість її проведення в амбулаторних умовах,
  3. слизова оболонка матки отримує мінімальні пошкодження, таким чином відбувається більш швидке відновлення цілісності маткової порожнини, ніж при звичайному аборті,
  4. при перериванні вагітності на малих термінах гормональна перебудова організму менш виражена, ніж при перериванні вагітності вискоблюванням, проведеним на 8-12 тижні,
  5. на малих термінах ще не встановився тісний емоційний зв'язок між матір'ю і дитиною – жінка відчуває менші переживання,
  6. відновлення менструальної функції в середньому через 40-43 дня.

  можливі ускладнення :

  1. найбільш частим ускладненням є так званий неповний аборт, при якому частина або все плодове яйце залишається в матці і вагітність не переривається. Для виключення подібних випадків необхідне проведення ультразвукового дослідження і спостереження у лікаря 1-2 місяці після аборту,
  2. в деяких випадках болі внизу живота (через скорочення матки), схожі на менструальні болі. Як і від менструальних болів, від них можна позбутися за допомогою спазмолітиків,
  3. порушення менструального циклу,
  4. запальні захворювання статевих органів,
  5. гормональні порушення,
  6. пневмоемболія – ​​закупорка великих судин повітряним тромбом. Є наслідком людського фактора, коли в порожнині матки створюється позитивний тиск замість негативного і повітря потрапляє в кровоносну систему. Пневмоемболія летальна. Зустрічається вкрай рідко. Сучасні вакуум-аспіратори припускають неможливість подачі повітря в порожнину матки,
  7. перфорація матки і поранення суміжних органів при перфорації матки. Це може статися при зондуванні порожнини матки металевим маточним зондом при вимірюванні довжини порожнини матки.

  Протипоказання :

  1. будь-які гінекологічні, загальні запальні, інфекційні захворювання,
  2. переривання вагітності, після якого ще не минув термін – 6 місяців,
  3. термін вагітності більше 5-6 тижнів,
  4. позаматкова вагітність.

  Дилатація і кюретаж (вишкрібання)

  Суть методу полягає в розширенні каналу шийки матки (дилатація) і подальшого вискоблювання стінки матки за допомогою кюретки (кюретаж).

  У пострадянських країнах дилатація і кюретаж – найвідоміший і широко поширений метод проведення аборту. Цим методом виконується 80-90% абортів в першому триместрі. Проте, Всесвітня Організація Охорони здоров'я відносить його до менш безпечним методам і рекомендує вдаватися до нього лише в крайніх випадках.

  Імовірність ускладнень після операції дилатації і кюретаж залежить від терміну вагітності і якості виконання процедури. Ризик ускладнень при хірургічному аборті також пов'язаний з термінами проведення операції: так, ймовірність перфорації стінки матки зростає на 20% кожні два тижні вагітності.

  Можливі осложненіяаборта поділяють на три групи: ранні, пізні і віддалені.

  ранні (Під час аборту або через 1 тиждень)

  1. перфорація матки – пошкодження матки хірургічними інструментами, освіта в стінці матки наскрізного отвору,
  2. гематометра – накопичення крові в порожнині матки внаслідок післяопераційного кровотечі на тлі поганого скорочення міометрія і неадекватно проведеного гемостазу,
  3. неповний аборт – неповне вилучення плаценти і частин плода. Клінічно проявляється триваючим кровотечею, хворобливими сутичками, поганим скороченням матки. Вимагає повторного вискоблювання порожнини матки (реабразіі). Зі збереженням частин плода або плаценти в матці пов'язано таке віддалене ускладнення, як плацентарний поліп (гестационная трофобластичної хвороба).
  4. відбувся аборт – окремий випадок неповного аборту, коли відірваний плід залишається в порожнині матки,
  5. розриви шийки матки, які без ушивання в результаті можуть призводити до ІЦН, ектропіон, шийно-вагінального свищу,
  6. гостра крововтрата.

  пізні (1 тиждень – 1 місяць).

  До пізніх ускладнень абортів відносять гінекологічні інфекційно-воспалітельниезаболеванія всіх ступенів тяжкості аж до сепсису: метроендометрит, загострення хронічного аднекситу, пиосальпинкс, сальпінгоофорит, піометра, параметрит.

  віддалені (Пізніше 1 місяця).

  1. порушення оваріально-менструального циклу
  2. плацентарний поліп
  3. синдром Ашермана
  4. істміко-цервікальна недостатність, ектопії шийки матки
  5. ендометріоз
  6. порушення прохідності маткових труб
  7. изоиммунизация по Rh-фактору Rh негативних жінок, якщо переривання вагітності проводиться після 10 тижнів (коли фактор вже синтезується). Профілактика цього ускладнення полягає у введенні антирезусного імуноглобуліну не пізніше 72 годин від операції,
  8. обтяження перебігу наступної вагітності.

  PuzKarapuz. Спеціальний кореспондент

Источник: http://ivagitna.kievbalet.in.ua/vse-pro-vagitnist/764-shtuchne-pererivannja-vagitnosti

Курсы юриста киев

Общение с клиентами и партнерами в разных странах. Анализ дел клиентов для получения компенсации. Принятие решений о наилучшем подходящем пути…

Приходите к нам на консультацию, мы поможем???? ➖➖➖➖➖➖➖➖ ????Адрес: г. Киев, ст. метро Пл. Льва Толстого ????г. Киев, ул.

Куда поедете этим летом? Ваш английский в порядке? Мы запускаем экспресс-курс для взрослых «Английский для путешествий» ???? ⠀ ????????‍♀️ Занятия будут проходить в центре города. ????????‍♀️ По вечерам, 3 раза в неделю. ????????‍♀️ Связь с преподавателем — 24/7.

Это не значит, что мы ЛУЧШИЕ БУХГАЛТЕРСКИЕ КУРСЫ, это значит,

Урегулирование хозяйственных, гражданских, уголовных, семейных, административных, корпоративных и трудовых споров.

Курс «Юридический английский» рассчитан на специалистов, имеющих уровень повседневного английского не ниже Intermediate.
Она поможет научиться новому деловому мышлению и при этом не тратить кучу денег на обучение в бизнес-школе.

???? «Жизнь на полной мощности» — Джим Лоэр и Тони Шварц Книга об управлении энергией, о том, как сбалансировать в жизни разные виды энергий – физическую, эмоциональную, умственную и духовную. ⠀ ➖➖➖➖➖➖➖➖ ????Адрес: г. Киев, ст. метро Пл.

Льва Толстого ????г. Киев, ул.

Вы также можете выбрать свою любимую тему и просто практиковать навыки восприятия на слух английской речи, пока узнаете новости, развлекаетесь! В TED Blog вы также найдете несколько замечательных подкастов???? ➖➖➖➖➖➖➖➖ ????Адрес: г. Киев, ст. метро Пл. Льва Толстого ????г. Киев, ул.

Регистрация юридических лиц (ООО, ЧП, СПД ФЛП). Сопровождение ликвидации предприятий в общем порядке по решению собственника. Внесение и регистрация изменений в устав предприятий. Короткие сроки низка цена.

Я тоже благодаря этой компание роботаю заграницей. В Германии если тточнее.Была вакансия на склад, менеджер Евгения подобрала пару похожих вакансий. Выбрала предприятие по выпуску колбас. Уехала относительно быстро, на место вез работодатель своим автобусом, это наверно одно что не понравилось, транспорт не комфортный, сидения ужас. Но отбросив дорогу, остальное все…

Курс юридического английского языка

Курсы состоят из теоретических и практических занятий, проходят в интересной и увлекательной форме. Курсы бухгалтера помогут быстро освоить перспективную профессию.

Разрешение трудовых споров — восстановление на работе незаконно уволенного сотрудника. Услуги юриста по трудовым делам для работодателя. Юридическая консультация с трудового права.

Юридическое сопровождение банковских споров по кредитным, депозитным или ипотечным делам. Признание кредитных договоров недействительным в судебном порядке и уменьшение штрафных санкций.

Возврат депозита (вклада) с проблемных банков через суд.

Заправка картриджей Киев и Киевской области бистро качесвено надёжно с доставкой в удобный адрес вам…

Почему именно нам стоит доверять?

Я даже и незнаю это будет отзыв или просто комментарий. Я когда-то делала документы в другой фирме на работу в Польшу ждала всё время нервничала немного опоздала по своим срокам но поехала и вроде-бы всё нормально. Опыт какой-то получила.

Штучне переривання вагітності – це законно?????????‍⚕️????‍⚕️????????⚖️???? В Україні до юристів все частіше звертаються з питаннями приватного, можна сказати, навіть інтимного характеру. Одним з таких делікатних питань є звернення жінок та чоловіків з приводу процедури проведення переривання вагітності. ⠀ Можливо краще зробити аборт? А це взагалі законно?

Банкротство юридических лиц в Харькове (ООО, ЧП, СПД ФЛП). Услуги арбитражного управляющего распорядителя имуществом, санатора или ликвидатора. Продажа имущества банкрота на аукционе. Узнать стоимость процедуры банкротства предприятия.

Штучне переривання вагітності – це законно?????????‍⚕️????‍⚕️????????⚖️???? В Україні до юристів все частіше звертаються з питаннями приватного, можна сказати, навіть інтимного характеру. Одним з таких делікатних питань є звернення жінок та чоловіків з приводу процедури проведення переривання вагітності. ⠀ Можливо краще зробити аборт? А це взагалі законно?

TEFFI Law Firm Яким ми бачимо нашого юриста: Вища юридична освіта (перевага надається кандидатам очної форми навчання з КНУ ім. Т. Шевченка, ЛНУ ім. І. Франка, НЮАУ ім. Я.

Ярослава Мудрого, 11 лауреатов Государственной премии, 1 лауреат Государственной премии имени Т. Г. Шевченко.

Как получить юридическое образование за рубежом

Окончив наши курсы Вы сможете найти работу, получить достойную зарплату и улучшить свою жить к лучшему.

При возникновении задолженности банки нередко начинают процедуру возврата долга в принудительном порядке. Должник иногда узнает о проблеме уже на этапе описи имущества или при встрече с сотрудниками исполнительной службы.

Курс рассчитан на 2 месяца — 24 занятия по 2 академических часа.’ : ’Розмовний курс Communication Skills — для тих, хто володіє англійською, починаючи з середнього рівня (Intermediate), але відчуває нестачу розмовної практики.

Дорогое перспективное образование или простое бюджетное?

Кінцевим результатом навчання на наших курсах є ваше вміння захистити себе та свої права в будь-якій життєвій ситуації.

В связи с изменениями Порядка повышения квалификации адвокатов Украины с 1.07.2019 года стартовал проект Национальной Ассоциации Адвокатов Украины – повышение квалификации адвокатов по-новому! Теперь каждый адвокат может завести свой электронный кабинет на сайте Высшей школы адвокатов. Там же аккумулирована вся информация о тренингах и занятиях.

Ликвидировать ООО за 1 день Днепр. Экспресс-ликвидация товаристава Днепр. Экспресс-ликвидация ООО. З…

Материалы с плашками «Новости компаний», «Промо», «Партнерский материал», «Политические новости», «Пресс-релиз» и «Партнерский спецпроект», «Официально» публикуются на правах рекламы.

Ликвидировать ООО срочно Харьков. Срочная ликвидация ООО цена. Услуги ликвидации ООО цена. Закрыть О…

Вища юридична освіта. Досвід роботи від 3 років. Грамотна українська та російська мови. Досвід представництва в судах та підготовки процесуальних…

Сегодня у нас запустился курс «Английский для юристов». ⠀ ✔️Курс Legal English ???? СР и ПТ 20:00 ???? 1920 грн за месяц. ???? Курс 40 занятий. ????2 раза в неделю по 1 ч 20 мин. ⠀ ????Вы будете юристом со знанием английского языка!!! ⠀ ➖➖➖➖➖➖➖➖ ????Адрес: г. Киев, ст. метро Пл. Льва Толстого ????г. Киев, ул.

Юридическое образование. Навыки ведения договорной работы. Навыки ведения переговоров. Навыки составления различных юридических документов. Навыки ведения претензионно-исковой работы.

Студент, человек живущий на минималку или безработный сам оплачивающий поездку вызывает много вопросов. . ⛔Фриланс Фрилансеры выглядят подозрительно. Вам надо заранее проработать ваш образ с визовым консультантом и лучше всего иметь прикрепление к какому-то месту работы, офису. . ⛔ Швец, жнец и на дуде игрец. Это про меня.

По заочной форме обучения подготовка осуществляется на заочных факультетах № 1 и № 2 (по контракту), а также в Крымском юридическом институте (г. Симферополь) и на Полтавском факультете академии.

Моё первое слово,которое приходит на ум-цивилизация! Мой город Цзинин по меркам Китая очень маленький, население 1,5 миллиона, меня готовили знакомые,что это город,где все будут тыкать на тебя пальцем,что ты белокожая и блондинка, но нет!Уже давно и в небольших городах привыкли к иностранцам, народ очень приветливый, открытый,улыбающийся! Говоря о цивилизации, город…
Прием в академию проводится по направлению подготовки «Право», специальность «Правоведение», по образовательно-квалификационным уровням младшего специалиста, бакалавра, специалиста (заочная и вечерняя формы обучения), магистра (дневная форма обучения) и осуществляется по конкурсу.

Оказание клиентам фирмы услуг в сфере международного налогового планирования, что также включает регистрацию иностранных компаний и открытие банковских счетов.

Претензійно-поховна робота. Супровід перевірок з контролюючими органами. Надання відповідей на запити в державні установи. Надання юридичних консультацій в тому…

Підприємство, яке займається діяльністю у сфері бухгалтерського обліку та аудиту, шукає помічника юристаВимоги:Вища освіта за напрямком «Правознавство» (бакалавр).• Знання основ цивільного, господарського та трудового права.• Досконале володіння українською мовою.• Вміння…

В кожному такому блоці детально описується певна сфера життя з правової точки зору, розбираються всі тонкощі ситуацій, які можуть статися, даються рекомендації та поради, що стосуються даної сфери життя. Також надсилаються всі закони та інші нормативні акти, що регулюють дану сферу життя.

МЕДИАЦИЯ. БАЗОВЫЙ КУРС

Документы сделали за 2 недели, рассказали все нюансы, грамотные специалисты, буду рекомендовать знакомым которые собираются ехать на работу в Польшу.

Институт подготовки кадров для органов прокуратуры Украины, Институт подготовки юридических кадров для СБУ, Институт повышения квалификации, 8 факультетов дневной формы обучения, 2 факультета заочной формы обучения, вечерний факультет, обособленные структурные подразделения: Крымский юридический институт (г.

Эту фразу народ укоротил до «Век живи — век учись» или «Век живи — век учись, а дураком помрёшь». . Если мы хотим достигнуть успеха нам надо непрерывно работать над собой. Согласно действующего законодательства Украины, адвокат обязан повышать уровень своей правовой квалификации и набирать баллы в течение года. .

Источник: https://klopal.ru/administrativnye-dela/3738-kursy-yurista-kiev.html

Проблеми кримінально-правового регулювання штучного переривання вагітності

У статті розглядаються проблеми регулювання штучного переривання вагітності у контексті кримінального права та кримінальної відповідальності згідно з національним законодавством. Аналізуються недоліки криміналізації злочину, визначеного ст. 134 Кримінального кодексу України „Незаконне проведення аборту”. Здійснюється порівняльна характеристика із кримінально-правовим регулюванням проведення штучного переривання вагітності в окремих державах. Пропонується авторське бачення вирішення проблем проведення абортів в Україні в контексті криміналізації діянь та встановлення кримінальної відповідальності за їх вчинення.

Ключові слова: криміналізація, кримінальна відповідальність, штучне переривання вагітності, аборт, право на життя, об’єкт злочину, момент початку захисту життя.

Annotation. In this article a problem of abortion is solved in the context of criminal law and criminal liability according to national legislation. The faults of the article 134 of a Criminal Code of Ukraine are examined.

It is made comparative charachteristic of criminal law of Ukraine in comparing with a criminal law of the other countries.

An author vision is offered for resolving the problem of performing of abortions in Ukraine in the context of criminalization of acts and establishment of a criminal liability.

Key words: criminalization, criminal liability, unnatural performing an abortion, abortion, right to life, object of crime, a moment of the beginging life protection.

Источник: https://naub.oa.edu.ua/2013/problemy-kryminalno-pravovoho-rehulyuvannya-shtuchnoho-pereryvannya-vahitnosti/

.ua: Кримінальна відповідальність за штучне переривання вагітності, FAQ

Звичайно, це смішно, але для того, щоб в Державі заговорили про необхідність заборони абортів, довелось зробити головою РНБО гінеколога. Хоча факт залишається фактом, з мого спілкування виходить, що у всіх парламентських партіях є люди які в тій чи іншій мірі підтримують ідеї:

 • введення кримінального покарання за штучне переривання вагітності
 • жорсткого контролю за обігом засобів контрацепції.

Причина тому проста – демографічна криза. Для того щоб зупинити депопуляцію в Україні, потрібні драконові міри. Це звісно, якщо ми не вирішимо як вже рекомендували певні “демографи”, заселити Україну нігерами.

Чито реальна чуйка, чи то певні чутки, вже примусили певних діячів блогосфери доволі істерично піднімати цю тему. Мені вже довелось приймати участі у не одному “абортосрачі”, й мій досвід показав, що аргументи проти введення кримінального покарання за штучне переривання вагітності є типовими і повторюваними. Тому спробую викласти певний FAQ з 17 найбільш частих питань, та відповідей на них.

1. Питання: Кожен має право робити зі своїм тілом що хоче. Держава не вправі заборонити жінці вбивати ембріон, що знаходиться в її тілі.
1. Відповідь: Без сумніву, кожен має право робити зі своїм тілом що забажає, але як і в кожному такому випадку, це право супроводжує заборона зловживати ним.

Для прикладу, без сумніву ваші руки є частинами вашого тіла, без сумніву, закон не забороняє вам вчиняти з власним тілом, і конкретною її частиною (власними руками) що заманеться, але якщо ви використаєте власні руки для перешкоджання диханню ближнього свого, т.ч.

чином спробуєте його задушити, то вчините замах на вбивство і для вас наступлять цілком конкретні правові наслідки.

Держава забороняє вам користуватись власним тілом для вчинення пограбувань, зґвалтувань чи крадіжок, точно так вона може заборонити вам штучно переривати життя іншого організму вашого виду.

2. Питання: Аборт не є дітовбивством.
2. Відповідь: Це типовий приклад спроби підміни предмету спору. Замість оцінки доцільності та справедливості певного кроку, ми починаємо говорити про дурниці і вести термінологічні суперечки (Що є дитина? Чи є плод дитиною?).

Не має значення чи є плод в утробі матері дитиною. Ембріон, дитина та доросла особина всеодно, є представниками певного виду.

І якщо ми говоримо про представників виду Людина Розумна Розумна, то на них розповсюджуються певні правила.

3. Питання: Плод – частина організму матері.
3. Відповідь: Невігластво. Плод ніколи не є частиною організму матері. Плод це організм виду Homo Sapoens Sapiens, що перебуває на ембріональній стадії онтогенезу.

З моменту зачаття (злиття яйцеклітини зі сперматозоїдом), ембріон має власний окремий генетичний код, що відносить його до певного виду й на нього цілком розповсюджується загальне правило не забирати життя у людини, без нагальної на те потреби.

4. Питання: Якщо аборт це вбивство, то оральний секс є людоїдством.
4. Відповідь: Сперматозоїд має лише половину набору хромосом певного виду і й відповідно не є організмом-представником певного виду. З цієї точки зору, введення кримінального покарання за відповідні дії не є доцільним.

5. Питання: Заборона аборту це “совок” і фашизм.
5. Відповідь: Існує не позбавлена долі істини теза, що Союз Радянських Соціалістичних Республік був першої державою світу де дозволили аборти.

Практично, дозвіл на аборти в “країні рад” з’явився раніше, ніж з’явилась сама “країна рад”, а саме – у 1920 році.

Як передовий авангард соціалізму, фемінізму та лібералізму, радянський союз дуже швидко побив всі рекорди щодо їхнього здійснення.

Період заборони аборту, відноситься до часового проміжку 1936-1955 від якого червоні вожді завжди відхрещувались. т.ч. 1920-1936 (16 років) + 1955+1992 (37 років) = 53 роки з 70, або 81,4% від часу існування. Абсолютно більшу частину своєї історії, радянський союз дозволяв аборти. Більшого “совку” ніж “право на аборт”, важко собі уявити.

На окупованих нацистською Німеччиною українських територіях, керівництво “Третього Рейху” не просто дозволило аборти, а провадило політику їх стимуляції. Особисто Адольфу Гітлеру належить авторство наступної фрази: “Я пристрелив би кожного, хто б спробував заборонити аборти на Україні”.

т.ч. Як фашистський, так і більшовицький режими, були активними лобістами абортів в Україні.

6. Питання: Аборт це звичайна хірургічна операція…
6. Відповідь: Аборт це хірургічна операція, що має наслідком смерть плоду, один з методів штучного переривання вагітності.

Оскільки аборт за своєю суттю вчиняється групою осіб, за попередньою змовою, частина яких – виконавці (медики) діють з корисливих мотивів, то єдина можлива відмінність в правових наслідках його вчинення – більш суворе покарання, ніж щодо інших способів штучного переривання вагітності.

7. Питання: Заборона абортів призведе до збільшення незаконних абортів…
7. Відповідь: Цілком слушно, як і те, що коли була введена заборона на зґвалтування, кількість незаконних зґвалтувань збільшилась.

Те, що криміналізація певного діяння не зупинить певну кількість осіб від вчинення злочину, не є підставою для того, щоб залишати ці дії безкарними.

Ми звичайно можемо розвантажити наші тюрми дозволивши пограбування, розбої, крадіжки та шахрайства, але чи згодні ви на це?

8. Питання: А якщо зґвалтування…
8. Відповідь: Без сумніву, абсолютна більшість вагітностей відбуваєтеся не в результаті зґвалтувань. Більш того, вагітність в результаті зґвалтування, є таким казусом, на основі якого не можна регулювати суспільні закономірності. Це настільки ж абсурдно, як забороняти виходити на вулицю, на підставі того, що в людей іноді потрапляють блискавки.

Існує точка зору, що вагітність може штучно перериватись у випадку якщо вона є результатом зґвалтування, але закріпивши таку думку в законі, ми передбачувано отримаємо потік заяв від повій, чиє бажання заявити про зґвалтування, за дивним збігом обставин, завжди співпадатиме з затримкою менструації. Відповідно слід передбачити належну юридичну процедуру, наприклад шляхом судового розгляду на підставі відповідних експертних оцінок, й відповідні механізми покарання за безпідставні спроби скористатися цією нормою закону.

9. Питання: А якщо мати помре…
9. Відповідь: Вчинення дій що призводять до вагітності, настільки хворою жінкою, що вона нездатна виносити та народити дитину без ризику для власного життя, є аморальним саме по собі.

Існує точка зору, що штучне переривання вагітності можливе на підставі ст. 36 КК, якщо відвернена шкода більша або рівна заподіяній, з паралельним обов’язковим покаранням винної особи за недбалість.

10. Питання: Всі хто підтримує введення кримінальної відповідальності за штучне переривання вагітності – мужські шовіністичні свині.
10. Відповідь: Те, що можливо всі хто підтримує введення кримінальної відповідальності за штучне переривання вагітності, можуть бути “мужськими шовіністичними свинями”, ніяк не скасовує відповідним аргументів.

Правила логіки, та науковий метод як такий, діє однаково як для “мужських шовіністичних свиней”, так і для “женських шовіністичних свиней”, “мужських нешовіністичних свиней”, “женських шовіністчиних несвиней”, тощо.

11. Питання: Введення кримінального покарання за штучне переривання вагітності, призведе до збільшення жіночої смертності під час нелегальних абортів…
11. Відповідь: Тей факт, що пограбування банку може закінчитись смертю грабіжника, ніяк не зобов’язує суспільство допомати злочинцю.

12. Питання: Але аборт – не єдиний метод…
12.

Відповідь: Так, штучне переривання вагітності можливе за допомогою певних фармакологічних препаратів, зловживання алкоголем, наркотиками, токсичними речовинами, нанесення каліцтва, чи вчинення самокаліцтва і навіть (за “міськими легендами”) – за допомогою термічного шоку. Конкретний метод вчинення злочину, значення немає, крім випадків коли діяння є окремим злочином.

13. Питання: А як дізнаєтесь?
13. Відповідь: Методики профілактики цього виду злочинів є окремою темою для дискусії. Теоретично, ніщо не заважає скористатись тими ж методами, що й для профілактики ухилення від призову на строкову службу.

14.Питання: Особи, що фізіологічно не здатні завагітніти, не мають морального права судити…
14.Відповідь: Те, що більша частина громадян України фізіологічно не здатна вчинити зґвалтування шляхом мужеловства, не зупиняє дію Кримінального Кодексу України.

15. Питання: Але якщо випадково…
15. Відповідь: В історії зафіксований тільки один випадок непорочного зачаття, та й тей не є достеменно точно науково підтвердженим. Вчиняючи дії, що призводять до вагітності, громадянин цілком точно усвідомлює можливі наслідки і відповідає за їх можливе настання.

16. Питання: З правової точки зору, ненароджена особа не може підпадати під захист закону…
16. Відповідь: Навіть у діючому законодавстві України, передбачений захист прав зачатої, але ненародженої особи (приклад: ст. 1222 Цивільного Кодексу України).

17. Питання: Все-одно незаконні абортарії існуватимуть…
17. Відповідь: На даний момент, аборти в Україні є високорентабельним бізнесом з виробництва, збору та переробки абортивного матеріалу й експорту його за кордон.

Він є похідним від розповсюдження та продажу препаратів що виробляються з людських ембріонів, і є тісно пов’язаним зі міжнародною організованою злочинністю, в тім числі з тероризмом та наркоторгівлею. Після введення кримінальної відповідальності за штучне переривання вагітності, сам по собі цей “бізнес” нікуди не зникне.

Методики боротьби з незаконними абортаріями, цілком відповідають тим, що застосовуються правоохоронними органами України щодо виявлення та знищення наркопритонів.

ЩЕ:
Так, майже забув. “Пост оплачений Госдепом США та Департаментом по справах Імперії при Секретаріаті Президента України”.

http://none-smilodon.kiev.ua/:

Источник: https://none-smilodon.livejournal.com/377313.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*